Co jest popularne

To żadna tajemnica, że czasomierze na stałe wpisały się w wizerunek międzynarodowych wybiegów. Są stałym elementem pokazów, jak również dodatkiem, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Zachwycają nas już nie tylko swoją funkcjonalnością, ale przede wszystkim oryginalnością. Tego też od nich oczekujemy. Decydując się na wybór nowego, modnego zegarka, warto jednak przyjrzeć się aktualnym trendom, które pozwolą nam połączyć to, co obecnie jest na topie, z tym, czego oczekujemy od wielowiekowej tradycji zegarmistrzowskiej.

Żywiołowość, energia, optymizm – tymi wartościami w aktualnym sezonie zachwycają nasz wszystkie modne zegarki. Odcinają się one od wizerunku poważnych, eleganckich i określonym sztywnym kanonem piękna chronometrów. Teraz poszukują dla siebie nowego wizerunku – pełnego żywych, intensywnych kolorów, które dodają im wyrazistości. Obok klasycznego złota, srebra oraz różnych odcieni brązu gości więc zieleń, pomarańcz, róż oraz wiele innych barw. W ten sposób modne zegarki stają się dodatkami, które nie tylko uzupełniają codzienny image, ale również przełamują go swoją innowacyjnością, obdarowując nas ciekawą kolorystyką. Na topie pozostają również i te modele, które w subtelny, ale i pomysłowy sposób łączą tradycyjne rozwiązania z nowoczesną ekstrawagancją. To czasomierze o kolorowej tarczy oraz masywnej, złotej bransolecie. Doskonale harmonizują zarówno z luźnym, codziennym wizerunkiem, jak również biznesową, czy nawet wieczorową kreacją. Są czasomierzami uniwersalnymi, a dzięki temu – także ponadczasowymi!

Co wybrać

Jeżeli już decydujesz się na wybór konkretnego modelu modnego zegarka, zastanów się nad tym, czy pragniesz z niego korzystać okazjonalnie, czy też na co dzień. Zawsze jednak staraj się dopasować dany model do indywidualnych preferencji estetycznych – swojego stylu ubierania się, trybu życia (np. dla osób aktywnych trafionym rozwiązaniem będą modele sportowe) etc. Jeżeli jednak przede wszystkim poszukujesz rozwiązania, które odzwierciedli to wszystko, co w aktualnym sezonie pozostaje na topie i krystalizuje najnowsze trendy, poszukuj modeli, które:

- wzbogacone zostały dużą, kolorową tarczą o intensywnej barwie (np. niebieskiej, zielonej, różowej etc.),
- ujmują ciekawymi połączeniami kolorystycznymi (np. biało-niebieskim wzornictwem, różowo-białymi wykończeniami),
- jako dominujący kolor proponują niebieski (to on właśnie stał się dominantą na międzynarodowych wybiegach i to dzięki niemu w aktualnym sezonie czasomierze zyskały zupełnie nowy wizerunek),
- prezentują ciekawe połączenia, jak np. masywna, złota bransoleta oraz kolorowa tarcza. Podążając za tymi wskazówkami na pewno odnajdziesz coś dla siebie.